ART / Lithographs / Litografisk affisch 14177138
nr 1417 7138
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X: et Erixson (1899-1970), Sweden. Liljewalchs. Signed, numbered 17/100. Outer dimensions including frame: 103x72,
Litografisk affisch, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Liljewalchs. Signerad, numrerad 17/100. Yttermått inklusive ram: 103x72 cm
2000
SEK 1600
Monday September 6 2021
at 20:02:22
1/9 21:33:37
1.500 kr
6/9 12:18:35
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson